Malování kamenů 

Od malička mne bavilo pastelkami malovat obrázky.  Samozřejmě princezny, to mi šlo už téměř dokonale, kašpárky, prince a pak různé ty domečky, tvorečky a děje. Přemýšlím, jak jsem vlastně přišla na to, že budu malovat kameny. Je to tak, tuto myšlenku mi vnukli andělé. Viděla jsem tenkrát, je to už asi sedm let, někde hromadu kamenů a říkala jsem si, že by bylo fajn je namalovat, a už jsem si představovala, jak to bude krásné, až budou barevné. Zašla jsem do papírnictví v našem městě a příjemná paní prodavačka mi poradila, jakými barvami by bylo nejlepší kameny malovat.  
Malování provádím tak, že nejdříve vím pro koho nebo k jakému účelu je kámen určen. Pak si kámen vyberu, buď na zahradě z hromádky kamenů, nebo ze svých úlovků, které jsem posbírala různě při procházkách a výletech do přírody. Vždy mne ten správný kámen přitáhne, já jej vezmu do ruky a už vidím, co by na něm mělo být, takový jako plastický obrázek. Pak si zapálím bílou svíčku a přivolám anděly světla a lásky a poprosím je o pomoc při malování. Vždy, když kámen domaluji, jsem z něho nadšená, protože se mi líbí a většinou se také líbí tomu, komu je určen. Kameny, protože jsou malovány s anděly světla a lásky, vyzařují pozitivní a láskyplnou energii do svého okolí. Jedné kamarádce jsem namalovala kámen, dala si ho k počítači v kanceláři a za několik dnů mi volala, že od té doby, co má můj kámen, mají v kanceláři prima pohodu a vše řeší s nadhledem.  Je to všechno o tom, čemu kdo věří, já svým kamenům a svým andílkům světla a lásky věřím moc a vím, že do kamenů dávají svoji sílu, světlo a lásku, a to samé z nich pak září navenek. Jsou to zářiče. 
Kameny maluji moc ráda, maluji i takové malé kamínky, říkám jim "kapsáčky" pro radost a pro štěstí. Jedna kamarádka si zase kamínek "kapsáček" vyprala v pračce a hned mi volala, abych jí udělala nový, že jí nosí štěstí.  Jiná kamarádka zase můj kamínek věnovala spolucestující ve vlaku, protože měla pocit, že ona ho potřebuje víc ...... vše je v nás a na nás, mne malování kamenů naplňuje a přináší mi pocit radosti a štěstí.  Díky andílci světla a lásky ...... za pomoc, za přítomnost, za lásku a světlo.  
Když jsem se rozhodla, že namaluji kámen pro Vědomou cestu lásky, šla jsem ven pohledat ten správný. Hned mi padl zrak na takový pěkný kámen a říkám si, ty jsi moc velký tebe malovat nebudu. Pak jsem prohrabala kupu kamenů a žádný se mi nehodil, nakonec jsem vzala ten první, co se mi zdál velký a byl to on. Většinou první, co nás napadne, je správné. Dali jsme si s andílky na malování kamene moc záležet, doufám, že se líbí i vám.... 

Moje tvorba