Kniha návštěv

Datum: 15.01.2017

Vložil: Petra Chaloupková

Titulek: Sebevědomá žena

Děkuji všem ženám za příjemný čas strávený v ženském kruhu. Povídání s Vendulou bylo inspirativní, otevřené a velmi výživné. :-) Díky a těším se další podobné setkání.

Datum: 15.01.2017

Vložil: Romana

Titulek: Sebevědomí ženy

Chci moc poděkovat klubu Vědomí cesty lásky, že pořádají tak krásná a příjemnou atmosférou naladěná setkání s úžasnými lidmi. Ze srdce díky díky díky Těším se na další

Datum: 29.09.2016

Vložil: Iva

Titulek: Zasvěcení

Děkuji za krásně prožitý večer. Byl to nezapomenutelný zážitek pro mne i pro moji maminku.
Velké díky Monice Tesařové a ostatním organizátorům za nápad a realizaci.

Datum: 23.09.2016

Vložil: Zdenka

Titulek: Zasvěcení

Pořad Zasvěcení pro mě byl spojením nádherného prostoru a krásných lidí z talentem pozvednout mluvené slovo, hudbu a sílu hlasu na Sílu moudrosti a zasvěcení do Zasvěcení. Děkuji velice za možnost navštívit toto představení ve Vys.Mýtě a děkuji VCL za to, že přivedlo tyto jistě velmi vytížené účinkující k nám.

Datum: 22.09.2016

Vložil: Věra a Fanda

Titulek: Poděkování za úžasný zážitek

Chtěli bychom společně poděkovat Monice a ostatním pořadatelům za včerejší úžasný zážitek z představení ZASVĚCENÍ !!!!!! Myšlenky a slova v nás stále doznívají ..... Mnoho nových témat k přemýšlení. Děkujeme a těšíme se na další zajímavá setkání.

Datum: 22.09.2016

Vložil: Mirka

Titulek: velké díky pořadatelům

Chtěla bych poděkovat Monice a ostatním pořadatelům za uspořádání včerejšího představení ZASVĚCENÍ. Bylo to překrásné a těším se na další akce, které se Vám podaří uskutečnit. V dnešní uspěchané době jsem ráda za každé takové strávené chvilky. Ještě jednou MOC DÍKY!

Datum: 03.12.2015

Vložil: Eva

Titulek: Poděkování

Zdravím a děkuji, že jste mi umožnili prožít pěkný podvečer v sále LŠU. Setkání s Léčivým divadlem a s paní Ernestínou pro mne bylo velice obohacující. Bylo to pro mne příjemné zastavení, velká inspirace a možnost opět si ujasnit kam chci ve svém životě kráčet.

Datum: 12.07.2015

Vložil: MAC

Titulek: Den Míru a lásky

Přeji hodně lásky všem :)

https://novazeme.ning.com/forum/topics/den-m-ru-a-l-sky

Datum: 24.11.2014

Vložil: Jana Š.

Titulek: Poděkování Zdeničce Hotové

V mém životě nastal velmi smutný okamžik, odešel mi ze života můj milovaný manžel a mé malé dceři tatínek. Stalo se to ze dne na den a velice nás to pořád trápilo. Díky Bohu a určitě i Andělům jsem dostala kontakt na Zdeničku Hotovou. Poprosila jsem ji, zda by byla ochotná se spojit s Andílky a napsat mi od nich poselství. Miluji Andílky a vím, že mi v těch nejhorších bolestech a smutku pomáhali a pomáhají. Zdenička mi velmi brzy poslala vzkaz od Andílků. Poselství bylo nádherné, uklidňující a plné duchovní síly. Když jsem ho četla, úplně jsem vnímala, jak za mnou stojí andělé, měla jsem zvláštní tlak na zádech a jakoby mi koukali přes ramena a společně se mnou četli poselství, kolem mě nebylo prázdno, vše bylo vyplněno andělskou přítomností. Krásný pro mě byl vzkaz, že mám věřit svému srdci a své intuici. Jejich rady a doporučení mi dodávají sílu a odhodlání nechat minulost za sebou, netrápit se, ale radovat se ze všeho, co můžeme ještě s dcerou prožít. Poselství musím číst znovu a znovu a cítím při tom přítomnost andílků, konečně je opravdu vnímám víc než dříve, je to nádherné.
Jsem paní Zdeňce tolik vděčná, že to nejde ani vyslovit, moje duše a srdce je plné lásky, pokoje a odhodlání. Konečně mám chuť začít žít a přijímat radosti a štěstí, které ke mně přicházejí. Také nádherný obrázek, který mi namalovala, mi velice pomáhá, je překrásný a nabízí mi tolik dobrého a krásného do budoucnosti, že jsem tomu nemohla ani uvěřit.
Paní Zdeničko, jste jedním z Andělů na této planetě, plná nádherné energie lásky a světla. Ještě jednou mnohokrát děkuji z celého svého srdce, změnila jste mi život k lepšímu. A moc si přeji, aby Vám tu moji radost Andílci co nejdříve oplatili !

Datum: 20.10.2014

Vložil: Katka

Titulek: Děkuji

Děkuji za nádherné páteční setkání s Nel Smolovou i za její sobotní seminář, kterého jsem se účastnila - jsou to další puzzlíky do skládačky (nejen) mé nynější Cesty.
Přeji Světlo na té vaší, s láskou - Katka

Datum: 21.09.2014

Vložil: Světlana Čiberová

Titulek: Léčení s Anežkou Českou 20. 9. 2014

Ze srdce děkuji za včerejší báječný seminář. Byl to pro mne silný zážitek, který bude dlouho doznívat. Přímo cítím, jak se vše posouvá a mění. Ať se vám všem daří, těším se na další setkání.

Datum: 09.09.2014

Vložil: Jana

Titulek: Přání

Ať se váš nový zrod, utváří k lásce a spokojenosti.

Datum: 02.09.2014

Vložil: Marienka

Titulek: Díky

Moji milí, děkuji za všechno.
Mám Vás moc ráda a těším se až se uvidíme.

Datum: 02.09.2014

Vložil: Vlasta

Titulek: Hodně štěští

Hurá, je nás zase víc.

Datum: 02.09.2014

Vložil: Monika

Titulek: Re: Hodně štěští

Milí přátelé, děkujeme Vám všem za podporu.

Datum: 28.08.2014

Vložil: Iva

Titulek: Díky

Jste úžasní, držím palečky. Díky, že jste.

Datum: 01.09.2014

Vložil: Hanka

Titulek: Kříž

Milá Moničko, tedy velmi ráda na Tvoje přání vkládám následující slova :
" Kříž pro nás není jen znamením bolesti a zmaru,ale rodícího se života,cestou proměny ze srdce kamenného v srdce z masa".

Datum: 27.08.2014

Vložil: Hanka

Titulek: beskydské pozdravení

Milí,díky za Vás všechny, jdu s vámi v proudu lásky
krásné časy

Datum: 27.08.2014

Vložil: Antonín

Titulek: Krásné

Moc se vám to povedlo

Přidat nový příspěvek