Něco o mne  

Od malička mne zajímalo vše tajemné, vše vesmírné a měla jsem vždy pocit, že se mnou neustále někdo je, že mi někdo neviditelný pomáhá, protože můj život tak příjemně plynul. Teď už vím, že to jsou andělé, kteří mne chrání a pomáhají mi na mojí cestě. A já jim jsem za to nesmírně vděčná a s pokorou přijímám jejich pomoc. Jsou tu pro nás pro všechny a jsou ochotni nám pomoci s čímkoliv a kdykoliv, stačí je jen požádat.  
Před spoustou let jsem ukončila Střední ekonomickou školu v Chocni. Mám ráda práci s čísly a dávno si myslím, že celý vesmír je založen na jakési perfektní číselné řadě, která dokonale funguje - je to  Vesmírný nebo také Boží řád, kterého jsme všichni součástí.  
Jsem rodačka z Vysokého Mýta a svoje město mám moc ráda. Prožila jsem zde bez pěti let celý svůj život. Je zde krásné náměstí a úžasný historický střed města, který je obklopen třemi branami. U jedné z nich je krásná socha Přemysla Otakara II., který v roce 1262 město založil a věnoval ho svojí ženě Kunhútě, to se mi líbí.  Bývaly zde i hradby, ale ty jsou již vesměs pryč. Tak hurá do toho a odhoďte nebo zbourejte i vy hradby, bloky a různá omezení ve svém životě, která vůbec nepotřebujete a začtěte žít svůj nový krásný život ve světle a v lásce. Já jsem pozvala do svého života anděly - bytosti nadpozemské, kteří mi moc pomáhají na mojí cestě a také anděly pozemské, to jsou moji přátelé a rodina, se kterými prožívám svůj současný život. Při tom sbírám zkušenosti a jako každý dělám i chyby, ze kterých se snažím poučit. Jeden můj kamarád říká : "Zkušenosti jsou sdělitelné, leč nepřenosné" a je to tak, každý si svoji jedinečnou cestu musí projít sám.  Andělé nám však mohou tuto cestu zpříjemnit a velmi nám pomoci. Pokud chcete pozvat do svého života anděly nebo se podělit o jedinečné zkušenosti ze svého života, přijďte mezi nás. Těším se na setkání se všemi stejně naladěnými lidmi.  
S láskou Zdenča
 

 
Já jako novopečená babička.  
Přišla k nám nová duše holčička Viktorie, je nádherná. 
Svoji novou roli si úžasně s láskou užívám.