Vědomá cesta lásky

21.08.2014 00:00

znamená, tvořit svoji cestu pozitivními myšlenkami a s láskou myslet na vše co k nám přichází, na lidi, na zvířátka, na situace....láska je myšlenka.

Život je to, co právě teď probíhá, není to, co bylo včera... není to ani to, co bude zítra....ani to není honba za duchovními pravdami.... Život je to, co prožíváme právě teď- v rodině, v práci, ve chvílích odpočinku, při sportu a relaxaci, při poslechu oblíbené hudby nebo v ruce s milou knížkou či při posezení a povídání s přáteli. 

Pokud jste zvídavé duše  a chcete svůj život nechat rozkvést  jako voňavou růži, přijďte mezi nás, popovídat si o neviditelném světě kolem, se mnou o andělích a archandělích, od Járinka se naučit porozumět automatické kresbě nebo načerpat inspiraci z přednášek a povídání se zajímavými lidmi, které připravuje Monika. Společně načerpáme víru a sílu uzdravit sami sebe, čímž obrovsky posílíme planetu Zemi a posuneme se všichni dál na naší společné cestě.  Přijďte sdílet svůj život se stejně naladěnými lidmi. Těším se na Vás

Zdeňka

Co nabízím :

Pojďte se mnou cestou andělů a společně vnímejme jejich jemnou energii lásky a světla. Bůh je k nám poslal, aby s námi šli po naší cestě a neváhali jsme je požádat o pomoc a podporu. Jsou tu právě pro nás - andělské karty, andělské kameny,  andělské vzkazy.