Cesta k míru

07.09.2014 11:47

Rádi předáváme tuto výzvu:

 

Milí přátelé a příznivci,

 

rádi bychom vás pozvali na akce v rámci „Měsíce za mír a nenásilí“, osvětovou kampaň, kterou jsme uspořádali u příležitosti mezinárodních dnů vyhlášených OSN:

  • 21. září – Mezinárodní den míru
  • 26. září – Mezinárodní den za úplné jaderné odzbrojení.
  • 2. říjen – Mezinárodní den nenásilí

Cílem je dostat do většího povědomí tolik nezbytné téma současné společnosti – téma nenásilí. Po celý měsíc – od 2. září do 2. října – bude probíhat kampaň na sociálních sítích a zároveň řada veřejných akcí, setkání, happeningů. Připojte se také k navrženým akcím, podpořte je šířením pozvánek nebo zorganizujte vlastní akce a sdílejte je s ostatními.

 

Akce v rámci Měsíce za mír a nenásilí, ke kterým se můžete přidat a podpořit je šířením informací ve svém okolí a na sociálních sítích:

 

21. září v 11hod. – Pouť do Parku Pravíkov z Pelhřimova (začátek u rozcestníku na Masarykově nám. v Pelhřimově) – oslava  rovnodennosti a Mezinárodního dne míru.

21. září v 17hod. – Žádost za mír a nenásilí v Parku Pravíkov.

26. září v 17hod. – „flashmob“ ke kampani za jaderné odzbrojení u příležitosti Mezinárodního dne za úplné odstranění jaderných zbraní.

2. října v 19hod. – Živý a světelný symbol nenásilí na Palackého nám. v Praze u příležitosti Mezinárodního dne nenásilí.

 

Více:  www.svetbezvalek.cz/cs/mesic-za-mir-nenasili