Vědomí cesty lásky 

 

Kdo jsem? Jak být spokojený/á? Jaké je moje poslání? Jak žít svůj sen? Všechny cesty začínají objevováním a poznáváním našeho Pravého Já... Naším záměrem je setkávat se a tak se podporovat, sdílet své zkušenosti a tím se obdarovávat. Těšíme se na Vás a společné tvoření Cesty. Kéž se vzájemně můžeme inspirovat a provází nás moudrost, radost a sounáležitost.

 

 

 

Co nabízíme:

semináře, naladění s meditací, ženské kruhy (na téma vztahy, partnerství, zdraví, výchova dětí, emoce...), tvůrčí odpoledne (např. s automatickou kresbou), relaxaci spojenou s intuitivním tancem, společné sdílení cesty a prožitků radosti.

 
 

Od andělů a archandělů

Láska, to je to co nás žene vpřed

26.11.2016 10:21
Naši milovaní Země tepe v určitých intervalech, někdy je to tak, že si řeší něčí nekalé úmysly, nepěkné vztahy, nedobré jednání a někdy je to tak, že vítězí láska. V těchto dnech na vás moc myslíme a přejeme si, abyste spočinuli ve svém pospíchání  a zamysleli se nad děním kolem...

Jak unést svůj vlastní kříž

12.08.2016 22:24
Milované lidské bytosti, zdravíme vás v tyto letní dny plné pohody a štěstí. Jsme s vámi, pomáháme vám a někteří již více cítíte naši láskyplnou energii ve své blízkosti. Děkujeme všem těm, kteří jste se nás naučili žádat o pomoc. Jsme neskonale šťastni, když nás o cokoliv požádáte a rádi...

Náš společný cíl

12.04.2016 20:32
Naši milovaní zdravíme vás v těchto krásných jarních dnech a děkujeme Vám všem, kteří jste pochopili, že bez vaší snahy, bez vašeho úsilí nebude nic. Je vás čím dál víc těch, kteří se snažíte posunout svoje vědomí o kousek výš. Na planetě Zemi již není tak tamvo, jako v minulém roce a...

Novoroční světlo

01.01.2016 11:31
Naši drazí a milovaní, zdravíme Vás v tento den, kdy sníh bílý zasypal Vaši Bohem požehnanou zem. Dnes, první den v roce prosíme všechny světlonoše, aby se přestali bát ukázat své světlo, které zapálili ve svých srdcích, které zapálili tím, že na sobě pracovali dlouhý čas, že začali...

Energie adventu

17.12.2015 19:48
Milované lidské bytosti, zdravíme Vás v čase adventním, v čase lásky světla a míru.  Vaše cesta je    nelehká, úkoly obrovské. Vy, kteří jste na planetě Zemi právě teď jste duše vyspělé a velmi moudré,    sami jste se chtěli podílet na záchraně planety Země. Duše,...

Rovnováha

16.07.2015 22:12
Naši milovaní, věnujte pozornost své vnitřní síle. Právě teď je velmi důležité ponořit se do svého nitra a hledat střípky souvislostí. Na úplném začátku byla svoboda, svoboda rozhodnutí a pocit jednoty, vše pozvolna plyne a vše se spojuje se vším. Tím, že jste odvážné duše a vstoupily jste na...

Stůjte rovně

13.05.2015 20:48
Naše velmi milované lidské bytosti, zdravíme Vás v dnešní den a posíláme Vám světlo do vašich myslí. V tyto dny je velmi důležité zachovat si vlastní mysl a vlastní názory na dění kolem Vás. Nic se neděje náhodou a v těchto dnech je opravdu třeba věnovat se svému češství, věnovat se...

Holubice míru

23.04.2015 19:53
Naši milovaní, promlouváme k vám dnes ve věci celosvětového míru. Víme, jak vám mnohým záleží na vlastním životě, na životech vašich blízkých i vzdálených bytostí. Nyní je ta správná chvíle pozvednout svoje vědomí do míru, do klidu a do lásky. Planeta Země pláče, planeta Země se dusí pod...

Ženy

18.03.2015 19:45
Ženy krásné a milované, ženy matky, ženy dcery, ženy manželky i družky, stavíte ve svých životech chrám ženství. Je to cesta nelehká a nekonečná. Chráníte své rodiny do posledního dechu, chráníte své děti ze všech svých sil. Jste milované i zatracované, jste hlazené i bité. Nezapomínejte nikdy na...

Láska vítězí

13.03.2015 05:09
Milované lidské bytosti, právě dnes je den, kdy můžete ve svých srdcích rozvinout květ lásky, radosti, hojnosti a štěstí. My, silní archandělé, přicházíme dnes v hojném počtu na planetu Zemi. Všem, kteří mají otevřená srdce, vkládáme do nich semínka lásky. Nabádáme vás, probuďte v sobě...
1 | 2 >>
TOPlist

Akce

Prožitkový seminář Živá voda

17.03.2019 13:00
Milé ženy,  srdečně Vás zveme na jednodenní prožitkový seminář Živá Voda, který proběhne v Mikádu ve Vysokém Mýtě s Lucií Meškanovou. Za vědomí cesty lásky: Monika Tesařová a Zdeňka Hotová   Živá Voda – žena ve službě moudrosti MIKÁDO  středisko volného času  Choceňská...

Pozvání na setkání u táboráku

14.05.2019 18:55
Akce byla zrušena, pěkné dny všem.          

Prožitkový seminář Živá voda

28.08.2019 08:44
Milé ženy,  srdečně Vás zveme na jednodenní prožitkový seminář Živá Voda, který proběhne v Mikádu ve Vysokém Mýtě s Lucií Meškanovou. Motto: " Když Lásku zatížíte podmínkami, zakoušíte tyto podmínky, ne Lásku" (Paul Ferrini) Živá Voda – záměr, který je klíčový v utváření naší...

Od Zdenči

Jak to vše rozmotat

26.11.2016 10:17
Milí přátelé, také máte v těchto dnech pocit, že byste měli něco udělat. Něco udělat se svým životem, zastavit se a promyslet si další kroky ?  Dnes mi přišlo od andělů a archandělů krásné poselství, kde mi odpovídají na dotazy, které mám v těchto dnech ve svém srdci. Co dělat dál,...

I Bůh plyne

12.08.2016 22:33
Občas mne napadá, za čím se všichni tak ženeme, nemám čas, to je věta, kterou používáme všichni. Spěcháme a přitom stačí se zastavit, zklidnit a nechat svoji mysl jen tak volně plynout. Nechat myšlenky, které neustále přicházejí do našich myslí, zase bez povšimnutí odejít. Neustále si v duchu...

Proč nebýt sám sebou

28.02.2016 17:32
Všichni se snažíme dělat lepšími, než jsme. Jsem přesvědčena o tom, že podvědomě každý z nás se chce před tím druhým (s tím, s kým právě hovoří) dělat lepším než je. Už kolikrát jsem přemýšlela, co nás k tomu všechny vede. Snaha se zalíbit, snaha o to, aby dotyčná osoba, se kterou...

Vánoční zastavení

13.12.2015 10:56
Mílí přátelé, Ti kteří jste naladěni na stejnou vlnu jako já, vám patří moje přání v krásném vánočním čase. Mám radost z toho, že se čím dál více lidí probouzí ze svého snu a postupuje do vyšších rovin bytí. Mám radost z každého příjemného setkání s novými lidmi (a že jich letos...

Žijme svoji vnitřní pravdu

25.09.2015 18:55
Je moc krásné žít, tak jak chce každý z nás. Věřit si, mít se rád pěkně se oblékat dopřát si to co nám chutná, starat se o svoje tělo s velkou láskou. Doba, která přichází právě teď si žádá i to, abychom tu žili každý sám za sebe, abychom se dokázali postavit sami za sebe, abychom tu žili...

Letní dvojka

17.08.2015 19:21
Letní dvojka To je vám dvojka Viky a Zojka veselé jsou rozesmáté, vlásky mají obě zlaté, krásné jsou a roztomilé, nebojí se vody ani včel. Běhají jak o závod, všude jej jich plno, s lopatkou a kyblíčkem, umí přímo divy. Milují své maminky, krásnou Áju, Veru, zpanikaří, křičí hned, když nejsou...

Krásné dny

13.08.2015 13:05
Krásné laskavé a láskyplné dny se skrývají v nitru každého z nás. Pojďme se tam podívat, pojďme se podívat do své budoucnosti. Pojďme se podívat na to, co si tvoříme sami právě teď. Buďme především upřímní a pravdiví sami k sobě. Jsou naše myšlenky čisté? Jaké jsou emoce, které...

Archanděl Michael čištění vesmírným vysavačem

21.06.2015 13:02
Dnes od rána myslím na archanděla Michaela, dnešní den je neděle a to je právě jeho den. Archanděl Michael  je tím, který se podobá Bohu pro svoji neochvějnou víru, statečnost, lásku, moc a sílu je vládcem živlu oheň a je mi velice blízký, nejbližší pro svoji ohnivou a spravedlivou povahu....

Boží řád

21.06.2015 10:16
Vše se točí v cyklech, vše se točí tak jak má, vše se točí v tepu vesmíru. Každý z nás je na své jedinečné cestě, každý z nás přišel na planetu Zemi splnit to, k čemu se zavázal. Zrodem na tuto zem začíná cesta, kterou jsme si sami v lásce vybrali. Vše je v plánu...

Naši potomci - děti, vnoučata, pravnoučata

23.05.2015 21:39
Dnes moc ráda zveřejňuji článek od mojí milované dcery Veroniky, která popisuje novelu zákona o očkování. Já osobně si myslím, že bychom měli myslet na naše potomky a nepřipravovat je o přirozený vývoj a o jejich vlastní rozhodnutí. Tento zákon potlačuje lidskost, právo na rozhodnutí a schvaluje...
1 | 2 | 3 >>