Datum: 24.11.2014

Vložil: Jana Š.

Titulek: Poděkování Zdeničce Hotové

V mém životě nastal velmi smutný okamžik, odešel mi ze života můj milovaný manžel a mé malé dceři tatínek. Stalo se to ze dne na den a velice nás to pořád trápilo. Díky Bohu a určitě i Andělům jsem dostala kontakt na Zdeničku Hotovou. Poprosila jsem ji, zda by byla ochotná se spojit s Andílky a napsat mi od nich poselství. Miluji Andílky a vím, že mi v těch nejhorších bolestech a smutku pomáhali a pomáhají. Zdenička mi velmi brzy poslala vzkaz od Andílků. Poselství bylo nádherné, uklidňující a plné duchovní síly. Když jsem ho četla, úplně jsem vnímala, jak za mnou stojí andělé, měla jsem zvláštní tlak na zádech a jakoby mi koukali přes ramena a společně se mnou četli poselství, kolem mě nebylo prázdno, vše bylo vyplněno andělskou přítomností. Krásný pro mě byl vzkaz, že mám věřit svému srdci a své intuici. Jejich rady a doporučení mi dodávají sílu a odhodlání nechat minulost za sebou, netrápit se, ale radovat se ze všeho, co můžeme ještě s dcerou prožít. Poselství musím číst znovu a znovu a cítím při tom přítomnost andílků, konečně je opravdu vnímám víc než dříve, je to nádherné.
Jsem paní Zdeňce tolik vděčná, že to nejde ani vyslovit, moje duše a srdce je plné lásky, pokoje a odhodlání. Konečně mám chuť začít žít a přijímat radosti a štěstí, které ke mně přicházejí. Také nádherný obrázek, který mi namalovala, mi velice pomáhá, je překrásný a nabízí mi tolik dobrého a krásného do budoucnosti, že jsem tomu nemohla ani uvěřit.
Paní Zdeničko, jste jedním z Andělů na této planetě, plná nádherné energie lásky a světla. Ještě jednou mnohokrát děkuji z celého svého srdce, změnila jste mi život k lepšímu. A moc si přeji, aby Vám tu moji radost Andílci co nejdříve oplatili !

Přidat nový příspěvek